top of page

Доставка та повернення

Політика доставки

1.1. Товар доставляється поштовим оператором "Нова Пошта" по Україні. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з менеджером.

1.2. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

1.3. Вартість доставки є єдиною для усієї країни та складають 70 грн за замовлення. За замовлення "Доброї кави" оплата за доставку не знімається. 

1.4. Обов'язок продавця передати товар покупцю вважається виконаним у момент отримання покупцем відправлення.

1.5. При прийнятті замовлення покупець зобов'язаний оглянути доставлений товар та перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності товару, а також перевірити цілісність упаковки.

1.6. Уточнити дату, час і за необхідності, маршрут доставки можна у менеджера.

1.7. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, виконання якої закінчується в момент отримання одержувачем товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного товару, що виникли після отримання та оплати товару, розглядаються відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

Політика повернення

1.1 Якщо Вам з певних причин не підійшов товар, ви можете повернути його протягом 14 днів з дня доставки посилки.

1.2 Вам необхідно у вільній формі написати нам на пошту lyatyusho@gmail.com або в Instagram (@lyatyusho). Обов'язково доведеться надати фото виписку з банку та фотографію товару. А також товар повинен відповідати вимогам до повернення товару, зазаначених у п.1.3.

 

1.3 Для повернення Вам необхідно надати товар у його первісному вигляді: без пошкоджень та слідів використання.

Правила повернення товарів, придбаних в Інтернет-магазині lyatyusho.com, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

 

1.4 Після отримання повернення та підтвердження, що вимоги до товару, що повертається, дотримані, ми повернемо вам оплату. Для вашої зручності ми знайдемо прийнятний для вас спосіб повернення коштів на картку банку, яку Ви зможете вказати менеджеру під час обговорення деталей повернення.

bottom of page